Minu lemmikhetked

Eile oli nii mõnus suvine ja soe ilm ning mis veel parem – mul oli vaba päev ning sain seda maal veeta. Nii ma siis lebotasin päikese käes ning mõtlesin oma lemmikhetkedele. Neid leidub igas päevas ning ma usun, et ma pole ainus, kes selliseid hetki naudib.

  • Kui ärkan, arvan, et pean juba üles tõusma, kuid kella vaadates avastan, et paar tundi on veel aega magada. Siis on kohe selline tunne, nagu oleksin mõned tunnid uneaega juurde saanud.
  • Kui päikeselisel, soojal, pilvitul suvepäeval lebotan päikese käes ning tunnen, kuidas soojad päikesekiired mu keha paitavad, linnud rõõmsalt laule siristavad ning soe suvetuul õrnalt jahutab.
  • Kui ma kõnnin hea tujuga kuhugi ning kõrvaklappidest tuleb eriti kaasakiskuv laul. Reaalselt, siis kui mu ümbruses samal hetkel teisi inimesi pole, teen paar veidrat tantsuliigutust või keksin niisama ringi.
  • Üleüldse meeldib mulle viimasel ajal tantsida ning kui klubidessse vahel satun, siis ainult selleks et tantsida. Aga ma võin seda vabalt teha ka kodus jne. Tantsimine annab lihtsalt sellise vabastava tunde ning teeb rõõmsamaks.
  • Mulle meeldib ilusatel suve õhtutel-hilisõhtutel jooksmas käia. Just siis, kui päike on loojunud, õhk on värskendavalt karge ning linnud lõbusalt laulavad + oma hea tempokas muusika.-

IMG_20170618_194857

IMG_20170618_194532

  • Kui täidan oma ammuse unistuse. Olgu see siis kas reisipiletid, tattoo või minu puhul ka keskmisest kallimad lauvärvipalletid, because sometimes money can buy happiness.
  • Rulluiskudega sõitmine. Ma pole veel väga osav selles, aga juba neil mõnel esimesel algelisel katsetusel tundsin ennast nii õnneliku ja vabana. Just see kiirus ja adrenaliin annab tohutult positiivsust.
  • Kallima kaisus lebotamine. Ma pikemalt ei peagi seda ilmselt kommenteerima. 🙂 Sellesse punkti lisaks veel lihtsalt kallite inimestega koos olemise.

IMG_20170618_194354

hdr

  • Lennukiga lendamine päikeseloojangu ajal. Mulle ei meeldi väga lennuki maandumise hetk, sest siis tekib vastik ärevus. Ka õhkutõusmise hetk võtab kõhu korraks õõnsaks. Ja muidu ka ma enamasti üritan lennu ajal magada vms, aga vot päikeseloojangu (ja vb ka tõusu ajal, pole ise lihtsalt kogenud) ajal vahin ma silmad punnis aknast välja. See on lihtsalt nii ilus ja maagiline.

IMG_20170330_200902edd

  • Kui on vihmane päev ja ma ei pea kodust välja minema, vaid saan soe tee/kakao tass käes raamatuid, blogisid lugeda-seriaale vaadata.

Saigi 10 tükki täis. Kindlasti on neid veel, aga kõik ei tulnud lihtsalt hetkel meelde. Nagu te nägite ja ma juba eelpool mainisin, pole tegemist mingite väga raskelt saavutavate hetkedega, vaid pigem pisiasjadega, mis mind õnnelikuks teevad.

Päikest!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s